32 niedziela zwykła

„Zaprawdę powiadam wam: Ta uboga wdowa wrzuciła najwięcej ze wszystkich, którzy kładli do skarbony. Wszyscy bowiem wrzucali z tego, co im zbywało; ona zaś ze swego niedostatku wrzuciła wszystko, co miała, całe swe utrzymanie”. (Mk 12,44.)

1. W najbliższy czwartek 11.11., rocznica odzyskania niepodległości. Uroczysta Msza Święta w intencji ojczyzny będzie miała miejsce w przyszłą niedzielę 14.11., o godz. 11:30.

2. Gorąco zachęcam wszystkich chętnych, by dołączyć do grupy liturgicznej naszej wspólnoty, animującej liturgię Mszy Świętej Laudate Deo, jak również do grup parafialnych: Kręgu Biblijnego, który gromadzi się w każdy wtorek o godz. 19:30 raz Grupy Uwielbienia, która spotka się w każdy piątek o godz. 20:00. 

3. Trwają zapisy na kurs języka francuskiego prowadzane w naszej parafii. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do p. Jacka Toldowskiego, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , który prowadzi zajęcia.

4. Coroczna pielgrzymka Wspólnot Polonijnych do bazyliki na Fourviere będzie miała miejsce 08. 05. 2022r.

5. Dziękujemy Panu Bogu za dar adoracji w naszej parafii, za waszą gorliwość i wierność Jezusowi. Zapraszamy do zapisów na kolejny rok. Formularze znajdują się przy wyjściu z kościoła.

Świat zostanie zniszczony przez konsumpcję lub przemieniony przez adorację

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

By móc otrzymywać na bieżąco aktualności parafialne można zapisać się do „Newslettera” www.lyontrinite.com

Dziekujemy za wspieranie naszej parafii

Nasz profil na Facebooku!

  Życzymy wszystkim dobrej niedzieli !

Film o naszej parafii

LICZY SIĘ KAŻDY GEST

Pan Bóg jest bardzo hojny dla nas, dziękujemy mu za Was i Wasze wsparcie, które pozwala nam rozwijać działalność naszej parafii.