Czerwiec to miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Dziękujemy Panu Bogu za dar Adoracji w naszej parafii, za liczne łaski, za odwagę, wierność i wytrwałość. W tym roku ponad 200 osob dzień i noc trwało z Jezusem na modlitwie.  

Podczas wakacji zapraszamy do Adoracji przez lipiec i sierpień od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 12.00 i 18.00-19.00.

PORZĄDEK MSZY ŚW. NA WAKACJACH

Przypominamy, że Msze św. w naszym kościele w lipcu będą o godz. 8.30; 10.00; 11.30 (w j. polskim); 19.00.

W sierpniu nie będzie Mszy św. o godz. 8.30.

W ciągu tygodnia Msze św. o godz. 8.30 i 19.00.  

Spowiedź św. codziennie od godz. 18.00 do 19.00.

Święto Parafii 24 czerwca

Koniec roku duszpasterskiego to okazja, aby wspólnie dziękować za dobroć i hojność Pana Boga! Tego dnia dziękujmy za piękną posługę w naszej parafii ks. Łukaszowi Baranowi, który był przez 3 lata wikariuszem. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy 30 czerwca. Uroczysta Msza Święta o godz. 10.00. Po Mszy świętej Agapa z przyniesionych darów! 

Adoratio 2019

Kongres adoracji eucharystycznej z tematem « Adoracja, luksus czy priorytet ? » Od 7 do 11 lipca 2019 r. w Saint-Maximin-la-Sainte-Baume (Var), w Bazylice św. Marii Magdaleny.

Kongres adresowany jest do każdego, kto chce przeżyć nowe doświadczenie miłości i Bożego miłosierdzia przez Eucharystię celebrowaną i adorowaną. Uczestnicy będą pochodzić z Francji, Włoch i szerzej ze świata anglojęzycznego. Kongres będzie animowany przez wykładowców i świadków, świeckich, zakonników i zakonnice, kapłanów, wszystkich zaangażowanych w posługę miłosierdzia skupioną na adoracji eucharystycznej. Więcej informacji pod adresem http://www.adoperp.fr/adoratio2019saintmaximin/

« RADOŚĆ MISJI»

Kongres NewPastoral, 8-10 listopada 2019. Dwa dni modlitwy, dzielenia, świadectwa w naszej parafii, zapraszamy. Zapisy https://www.weezevent.com/forum-newpastoral

Grupa Uwielbieniowa - przez modlitwę, wspólny śpiew oraz udział w życiu parafii - zaprasza wszystkich do udziału w spotkaniach w poniedziałki o 20.00 do sali Świętego Jana Pawła II. Grupa organizuje Wieczory Uwielbienia, zaprasza do udziału w zespole muzycznym śpiewających i grających na instrumentach. Kontakt: Dorota Janiszewska 07 60 17 20 78 PRZYJDŹ.

Kurs języka francuskiego kontakt z Panem Jackiem Toldowskim, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 04 72 73 16 60, 06 26 33 40 42.

Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w każdy piątek po Mszy wieczornej o 19.00.

Prosimy o pomoc w sprzątaniu naszego kościoła w każdą sobotę na godzinę 14.00. Dziękujemy tym, którzy odpowiedzieli za naszą prośbę.

Modlitwa o ewangelizację

Panie Jezu,

Ty chcesz, by wszyscy ludzie zostali zbawieni.

Posyłasz nas mówiąc: czyńcie uczniami wszystkie narody.

Powierzamy Ci mieszkańców naszej parafii, a szczególnie tych, którzy są daleko od Ciebie.

Otwórz nasze oczy, podpowiedz gesty i słowa, które pomogłyby im zbliżyć się do Ciebie.

Przez Twojego Ducha prowadź nas oraz wszystkich naszych przyjaciół i sąsiadów,

byśmy mogli wspólnie uwielbiać Ciebie na niedzielnej Eucharystii w dzień Zmartwychwstania.

Przyjdź Królestwo Twoje!

Maryjo, Gwiazdo Nowej Ewangelizacji, wskazuj nam drogę i prowadź. Amen

 

Życzymy wszystkim dobrej niedzieli ! 

 

LICZY SIĘ KAŻDY GEST

Pan Bóg jest bardzo hojny dla nas, dziękujemy mu za Was i Wasze wsparcie, które pozwala nam rozwijać działalność naszej parafii.