11 niedziela zwykła

"W wielu takich przypowieściach głosił im naukę, o ile mogli ją rozumieć."

Historia zbawienia toczy się wśród drzew. Od drzewa życia, poprzez drzewo poznania dobra i zła, aż do Drzewa Krzyża. A i historia drzewa – od nasiona po dorodny okaz – wiele obrazuje. Tak wyrażano nadzieję na przyjście Mesjasza, Odrośli Dawida. Taka jest logika wiary: z Królestwem Niebieskim dzieje się tak, jak z rozwojem roślin czy drzew...

Dziś rownież Msza Święta w Gleizé o godz. 14:30.

NewPastoral, grupy domowe

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w parafialne grupy domowe.

Za pomocą aplikacji „zoom” istnieje możliwość uczestniczenia w spotkaniach grupy biblijnej, które prowadzone będą w każdy wtorek o godz.: 20:00, oraz modlitwie różańcowej w każdy piątek o godz.: 20:00.

Istnieje również możliwość włączenia się w parafialne dzieło „SOS Trinité”, które pomaga osobom chorym i samotnym. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się w biuletynie parafialnym oraz na stronie internetowej. 

Zapraszamy do Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Od poniedziałku do piątku codziennie w godz. 9:00 do 18:00.

By móc otrzymywać na bieżąco aktualności parafialne można zapisać się do „Newslettera” na stronie www.lyontrinite.com

Dziekujemy za wspieranie naszej parafii

Nasz profil na Facebooku!

  Życzymy wszystkim dobrej niedzieli !

Film o naszej parafii

LICZY SIĘ KAŻDY GEST

Pan Bóg jest bardzo hojny dla nas, dziękujemy mu za Was i Wasze wsparcie, które pozwala nam rozwijać działalność naszej parafii.