“Jeśli musielibyśmy stać się doskonali aby być przyjaciółmi Boga, to nigdy nikomu by się to nie udało. Dlatego Jezus stał się “przyjacielem grzeszników”

Przez 40 dni Wielkiego Postu, znaczna część naszych parafian uczestniczyła w projekcie “Retraite de Carême”. Dzień po dniu, przemierzaliśmy razem z Jezusem drogę w kierunku zmartwychwstania. Pomagały nam w tym Słowo Boże oraz medytacje 6 następujących tematów

  • Co kieruje moim życiem?
  • Uwielbienie
  • Braterstwo
  • Wzrost duchowy
  • Służba
  • Misja

Jesteśmy przekonani, że projekt ten, czasem trudny do zrealizowania, czasem wzbudzający złość, czasem zaskakujący, pozwolił każdemu z nas przeżyć coś wyjątkowego, ale przede wszystkim pogłębić naszą wiedzę o Panu Bogu i nas samych. 

“Nie opuszczę cię, ani pozostawię” (Pwt 31,8; Hbr 13,5)

LICZY SIĘ KAŻDY GEST

Pan Bóg jest bardzo hojny dla nas, dziękujemy mu za Was i Wasze wsparcie, które pozwala nam rozwijać działalność naszej parafii.